آخرین عروس

ساخت وبلاگ
چکیده : به نام خدا ،سلام .  دوست دارم در اولین پستی که میذارم از اقا امام زمان ( عج) نام ببرم بنابرین کتابی ... با عنوان : آخرین عروس بخوانید :
به نام خدا ،سلام . 

دوست دارم در اولین پستی که میذارم از اقا امام زمان ( عج) نام ببرم بنابرین کتابی درمورد زندگی نامه ی مادر آقا معرفی کنم .
کتاب آخرین عروس نوشته ی دکتر مهدی خدامیان آرانی (نفر اول مسابقات جهانی بیروت 2009)هست . نویسنده این کتاب در شهر مدینه درباره امام زمان (عج)
صحبت کرده بود و وهابی ها برای ایشون مشکل درست کرده بودن و اقا ی خدامیان هم نذر کرد که اگه مشکلش حل شد کتابی درمورد مادر آقا بنویسه....
این کتاب خیلی ساده و دلنشین نوشته شده ، به طوری که نویسنده با خواننده به سامرا و ایران سفر میکنن و این کتاب رو برای نوجوانان و جوانان می نویسن .
نویسنده ، زندگی نامه ی نرجس خاتون از روم تا سامرا را در سیزده فصل با عنوان های مختلف شرح داده .
خلاصه ای از کتاب :
ملیکا دختری از خاندان قیصر روم اعتقاد قویی به دین حضرت مسیح (ع) داشت ،اما با رفتار کشیش ها موافق نبود و اگر حرفی میزد با قدرتی که آنها داشتند کشته میشد . او از خدا کمک خواست تا از آنجا آزاد شود....
یک شب خواب حضرت فاطمه (س) را دید که او رابرای پسرشان امام حسن عسکری (ع) خاستگاری میکردند ،
اما ملیکا مجبور بود با پسر عمویش ازدواج کند و نگران خوابی بود که شب قبل دیده ولی ازدواج او با پسر عمویش با زلزله ای که آمد بهم خورد وملیکا از صحت خوابش و دین اسلام مطمئن شد .او برای رسیدن به امام حسن (ع) باید خود را به شکل کنیزان در می آورد تا در جنگ اسیر شود .ملیکا در بازار منتظر نشانه ای از امام بود تا اینکه یکی از یاران امام آمد و ملیکا را که اکنون نامش نرجس شده بود را خرید و نزد امام برد .
خلیفه ی عباسی جاسوسانی را برای اینکه بفهمد همسر امام حامله هست یا نه ، به خانه ی امام می فرستاد تا اگر نشانه ای از حاملگی بود فرزند امام را بکشد ولی هیچ اثری از حاملگی در نرجس خاتون دیده نمی شد .سرانجام در نیمه ی شعبان فرزندی از نرجس خاتون متولد شد که از بدو تولد به حالت سجده رفته و شهادتین را میخواند . تنها کسانی که از این تولد اگاه شدند حکیمه(عمه ی امام حسن(ع)) و یاران نزدیک امام بودند .
امیدوارم این کتاب رو بخونید اطلاعاتتون رو در باره ی امام زمان (عج) بالا ببرید .
برای ظهور امام صلوات...............

اینم از عکس کتاب :

آخرین عروسی گوگوش,آخرین عروس,آخرین مدل عروس,آخرین مدل لباس عروس,آخرین مدل لباس عروس 2014,آخرین مدل آرایش عروس,آخرين مدل لباس عروس,آخرین مدلهای لباس عروس,آخرین مدل موی عروس,آخرین مدل تاج عروس,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : جمعه 9 مهر 1395 ساعت: 6:55